Bilişim Forumu – Webmaster Portalı

Apple’ın ardından Samsung kutu içeriğini güncelliyor

Apple’ın iPhone 12 tanıtım etkinliğiyle duyurduğu kutu içeriğinden şarj aletini çıkarma kararı büyük tepkilere yol açmıştı. Samsung ilk etapta bu kararı eleştirecek bir tweet paylaştı. Ancak Güney Koreli firmanın da Apple’ın yolundan gideceği söylentileri bulunuyor.

Apple’ın ardından Samsung kutu içeriğini güncelliyor
18 views
21 Kasım 2020 - 9:07

Samsung’un kutu içeriğini güncelleyerek sadeleşeceği ve kulaklığı çıkartacağı konusu temmuz ayından beri konuşuluyor. Araya onca tanıtılan ürün girdikten sonra unutulan ve konu tekrar gündeme geldi.

Kore’de bilinen bir site olan ”biz.chosun.com”, şirket içinden yetkililere dayandırdıkları bu bilgiyi tekrar gündeme taşıyor. Samsung’un yalnızca kutudaki şarj cihazını çıkartmayacağını bunun yanı sıra kullanıcılara verilen kulaklıklarını da kutu içeriğinden çıkartıp, Apple’ı takip edeceğini öne sürüyor.

Samsung hatırlarsanız Apple’ın kulaklık ve şarj adaptörü vermemesini tiye almıştı.

Yani, Samsung, 2021 yılının ilk çeyreğinde piyasaya sürülmesi beklenen ‘’S’’ serisi telefonlarda şarj adaptöre ve kablolu kulaklık içeriği bulunmayacak. Apple’ın aksine Samsung’un kutu maliyetlerini düşürmek için bu yola başvurduğu belirtiliyor.

 

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren HizmetlileR.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. HizmetlileR.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.

hack forumwarezwebmaster forumuhack haberhack forumhack forum