Bilişim Forumu – Webmaster Portalı

Avcılar’daki koronavirüs denetimine kaymakam da katıldı

AVCILAR’da Kaymakam Kemal İnan’ın da katıldığı koronavirüs denetiminde esnaj ve halka maske takmaları konusunda uyarı yapıldı. Kaymakam İnan, bu hastalıkla el birliği vererek başarılı sonuç alınabileceğini söyledi.

Avcılar’daki koronavirüs denetimine kaymakam da katıldı
11 views
06 Kasım 2020 - 21:32
Avcılar’daki koronavirüs denetimine kaymakam da katıldı

İçişleri Bakanlığı’nın isteği doğrultusunda yapılan denetimlerin bugünkü bölümüne Avcılar KaymakamıKemal İnan da katıldı. Kaymakam İnan, gittiği iş yerlerinde kurallara uyulup uyulmadığını sorarken, “Biz Türkiye olarak bir aileyiz. Devletimiz, vatandaşımız, esnafımız yardımcı olursa bunu atlatacağız. Bir her zaman söylüyoruz. Devlet olarak biz buradayız. Ancak, her şeyi bizden beklemeyin” dedi.

KENTSEL DÖNÜŞÜM İÇİN DESTEK İSTEDİ

Kaymakamın Marmara Caddesi’nde gören bir kadın deprem korkusu ile yaşadıklarını, evlerini yenilemek istediklerini ancak, müteahhitlerin istediği parayı veremediklerini belirterek bu konuda destek beklediklerini söyledi.

Denetimler ilçede gün boyu sürdürüldü.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren HizmetlileR.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. HizmetlileR.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.

hack forumwarezwebmaster forumuhack haberhack forumhack forum