Bilişim Forumu – Webmaster Portalı

Bakan Koca’dan zorunlu tedbir açıklaması!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Salgına karşı zorunlu tedbirler tekrar hayatımızda. Zorunlu tedbirlerin amacı hareketliliği, dolayısıyla hastalığın yayılmasını ve hastanelerin yükünü azaltmaktır. Tedbirlerin amacına gönüllü olarak da destek verelim. Hareketliliği azaltalım. Mümkün olduğu kadar evimizde kalalım” ifadelerini kullandı

Bakan Koca’dan zorunlu tedbir açıklaması!
7 views
22 Kasım 2020 - 19:34

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Salgına karşı zorunlu tedbirler tekrar hayatımızda. Zorunlu tedbirlerin amacı hareketliliği, dolayısıyla hastalığın yayılmasını ve hastanelerin yükünü azaltmaktır. Tedbirlerin amacına gönüllü olarak da destek verelim. Hareketliliği azaltalım. Mümkün olduğu kadar evimizde kalalım” ifadelerini kullandı.

 • KORONAVİRÜS VÜCUDA İŞTE BUNU YAPIYOR!
  KORONAVİRÜS VÜCUDA İŞTE BUNU YAPIYOR!
 • BİLİM KURULU ÜYESİ TURAN: TEDBİRLERİN ETKİSİNİ 1 HAFTA İÇİNDE GÖRECEĞİZ
  BİLİM KURULU ÜYESİ TURAN: TEDBİRLERİN ETKİSİNİ 1 HAFTA İÇİNDE GÖRECEĞİZ
 • KRİTİK ARAŞTIRMA! SAVUNMAYI AZALTIYOR, VİRÜSÜN YERLEŞMESİNE İZİN VERİYOR
  KRİTİK ARAŞTIRMA! SAVUNMAYI AZALTIYOR, VİRÜSÜN YERLEŞMESİNE İZİN VERİYOR
 • AŞI MÜJDESİ PEŞ PEŞE GELDİ! PEKİ FARKLARI NELER?
  AŞI MÜJDESİ PEŞ PEŞE GELDİ! PEKİ FARKLARI NELER?
24 SAATGÜNÜN ÖZETİ

24 saat

24 saat günün önemli haberleri ve gelişmeleri

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren HizmetlileR.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. HizmetlileR.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.

hack forumwarezwebmaster forumuhack haberhack forumhack forum