İSKİ’den suya yüzde 25 zam teklifi | Video

Son Dakika Flaş Haberler – İSKİ ev ve iş yerinde suya Ocak ayından itibaren yüzde 25 zam yapılmasını teklif etti. Vatandaş ise üst üste gelen zamlardan şikayetçi. Peki tarife değişirse faturalar ne kadar artacak? Detaylar İbrahim Konar ve Volkan Kamber’in haberinde.

25 milyon TL’ye mal olan bağlantı yolu hizmete açıldı

Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan ve toplam 25 milyon TL’ye mal olan Bekir Yıldız Bulvarı-Şehir Hastanesi Katlı Kavşak-Kuzey Çevre Yolu Bağlantısı, Şehir Hastanesi Katlı Kavşağı 4. Kolu, Osman Kavuncu Bulvarı-Bekir Yıldız Bulvarı Bağlantı Yolu ve Osman Kavuncu Bulvarı-Serbest Bölge Bağlantı Yolu düzenlenen törenle açıldı.

İngiltere’de son 24 saatte 25 bin 177 koronavirüs vakası

İngiltere’de yeni tip korona virüs (Covid-19) salgınında son 24 saatte 25 bin 117 yeni vaka tespit edilmesi ile toplam vaka sayısı 1 milyon 99 bin 59’a yükseldi. Son 24 saatte virüs nedeniyle 492 kişi hayatını kaybederken, Mayıs ayından bu yana en yüksek günlük ölü sayısı kaydedildi.

Hamsinin kilosu 25 liraya düştü

Balık fiyatlarında geçen haftaya göre yarı yarıya bir düşüş yaşandı. Geçen hafta kilosu 35 liradan satılan hamsi, bugün 25 lira civarında satılıyor. Tanesi 50 liradan satılan palamutun fiyatı ise 25 liraya kadar geriledi. Balıkçılar, geçen haftaya göre balıkların tezgahlarda bol ve ucuz olarak yer aldığını belirtiyor.

Sağlık sorunları nedeniyle başladığı işten 50 günde 25 bin TL kazanıyor

Bolu’da sağlık sorunları nedeniyle işinden ayrıldıktan sonra amatör olarak kültür mantarı yetiştiren Oğan Demiral, gittiği kursta öğrendikleriyle yetiştirdiği 2,5 ton mantarın ilk hasadını yaptı. Demiral, yeni işinde 50 günde 25 bin TL kazandı.