Bebeklerin Göz Rengi Neye Göre Belli Olur?

Anne – baba adayları ilk olarak çocuklarının sağlıklı olmasını isterler, daha sonra ise bebeğin göz ve saç rengi merak konusu olur. Çünkü bebek göz rengi ve saç rengi hayatı boyunca ona eşlik edecektir. Bebek göz rengi ve saç rengi nasıl anlaşılır sorusunun yanıtı için basit bir hesaplama yöntemi bulunuyor.

Beckham’ın FIFA 21’den Kazanacağı Ücret Belli Oldu

45 yaşındaki eski futbolcu David Beckham, kısa süre sonra “ikon” olarak FIFA 21’e eklenecek. Paylaşılan bilgilere göre Beckham, FIFA 21’in kapak yıldızı olmak için EA ile, aktif futbolculuk yaşantısında hiçbir futbol kulübü ile imzalayamadığı kadar yüksek bütçeli bir anlaşma imzalamış durumda.

Son dakika… 42. İstanbul Maratonu’nun kazananları belli oldu

Spor Haberleri – İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraki Spor İstanbul tarafından organize edilen ve bu yıl N Kolay’ın isim sponsorluğunda düzenlenen 42’nci İstanbul Maratonu sona erdi. Maratonu erkeklerde Kenyalı atlet Benard Cheruiyot Sang, kadınlanda ise Kenyalı atlet Diana Chemtai Kipyogei kazandı….

Apple canlı yayınladı! İphone 12 Türkiye fiyatı belli oldu! İphone 12 özellikleri! İphone 12 ne zaman satılacak?

Teknoloji Haberleri – ABD merkezli teknoloji şirketi Apple iPhone 12’yi tanıttı. Teknoloji tutkunları iPhone 12 hakkında bilgileri araştırılıyor. iPhone 12’nin fiyatı en çok merak edilen konulardan bir tanesiydi. İşte iPhone 12’nin özellikleri ve fiyatı…

Uzaktan eğitim sürecinin detayları belli oldu!

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, uzaktan eğitim sürecinin detaylarına ilişkin, “20 Kasım Cuma gününden 4 Ocak Pazartesi gününe kadar resmî, özel, örgün ve yaygın tüm eğitim öğretim faaliyetlerine uzaktan eğitim yoluyla devam edeceğiz. Uzaktan eğitime kreşler, ilkokul, ortaokul ve liseler, özel eğitim okulları ve sınıfları, meslek liselerindeki uygulamalı dersler ile özel öğretim kursları da bu kapsamda olacaklar” dedi.