LPG’li araçlarla ilgili önemli düzenleme! Artık oralara girebilecekler

Mevzuata uygun LPG’li araçların AVM’lerdeki kapalı otoparklara girmesini öngören düzenleme Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girdi. Düzenlemeye göre LPG’li araçların alınabileceği otoparkların araç giriş kısmına uygunluk işareti içeren tabela asılacak.

İkinci el araç alım-satımında yeni dönem! Risk sıfıra indi

İkinci el araç alım-satımında zaman zaman yaşanan dolandırıcılık olaylarına karşın getirilen Güvenli ödeme Sistemi, Halkbank’ta devreye girdi. Sisteme göre alıcılar, satın aldıkları araç kendi isimlerine tescil edildiği an ödeme gerçekleşecek.

Benzine zam yolda! İşte 12 Kasım 2020 itibarıyla İstanbul, Ankara ve İzmir’de benzinin yeni litre fiyatı

Son günlerde koronavirüs aşı çalışmasında yaşanan gelişmelerin etkisiyle yükselişe geçen Brent petrol fiyatları artış benzine de yansıdı. Bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere benzine 19 kuruş zam gelmesi bekleniyor.

CIRIEC Sosyal Ekonomi Günleri Öğrenci Webinarı İGÜ’de düzenlendi

1947 yılında Belçika’da kurulan ve sosyal ekonomi ile ilgili uluslararası bilimsel bir kuruluş olan Uluslararası Kamu, Sosyal ve Kooperatif Ekonomisi Araştırma ve Bilgilendirme Merkezi’nin (CIRIEC) Türkiye komitesini oluşturduğu İstanbul Gelişim Üniversitesi (İGÜ), CIRIEC Sosyal Ekonomi Günleri Öğrenci Webinarı gerçekleştirildi. Webinara yoğun öğrenci katılımı oldu.