The Matrix Serisi Hayranlarının Seveceği 10 Film Önerisi

The Matrix serisi; işlediği konular, karakterleri ve birbirinden başarılı devam filmleri ile sinema dünyasının hiç unutulmayacak yapımları arasına girmeyi başarıyor. Kendine has hayran kitlesine sahip olan The Matrix serisi, 2022 yılında da 4. filmle yoluna devam edecek. Dördüncü filmi beklerken göz atabileceğiniz The Matrix benzeri filmlere yakından bakıyoruz.

The Fresh Prince of Bel-Air’in Özel Bölümü İçin Tarih Verild

Will Smith’in ismini duyurduğu ‘The Fresh Prince of Bel-Air’ dizisinin 30. yaşının kutlandığı özel bölümün tarihi bugün verildi. HBO Max’te yayınlanacak ve oyuncuların yeniden bir araya gelmelerine sahne olacak bölüm 19 Kasım’da çıkacak.

The Punisher’ın 3. Sezonu İçin Umutlandıran Açıklama

Jon Bernthal, kısa süre önce verdiği bir röportajda The Punisher’ın 3. sezonu için “Her zaman umut vardır.” ifadelerini kullandı. Bernthal, Punisher karakterinin bir parçası olduğunu ancak dizinin devam etme kararının verileceği odalara davet edilmediğini ifade etti.

Dwayne ‘The Rock’ Johnson’ın Rol Aldığı 10 Sürükleyici Film

Aksiyon filmlerinin en popüler yüzlerinden biri olan Dwayne Johnson, 1999’da başladığı oyunculuk kariyerinin yanı sıra yapımcı koltuğunda da karşımıza çıktı. Güncel olarak 40’tan fazla filmde imzası bulunan Dwayne Johnson, oyunculuk kariyerini aksiyon ve macera filmleri ile doldurmaya devam ediyor.