Bilişim Forumu – Webmaster Portalı

Influencerların tercih ettiği isim bir ilke imza attı

Influencer yani Türkçe ismi ile etkileyici pazarlama sektörü son dönemde ülkemizde hızla yaygınlaşıyor. Sosyal etkiye sahip internet ünlülerinin onaylarını ya da ürün yerleşimleri içeren bir sosyal medya pazarlama türü olan influencer ülkemizde de büyük bir hızla ilerlemeye devam ediyor. Yeni Medya Şirketler Grubu CEO’su Murat Can Ünverdi ise bu alanda da bir ilki gerçekleştiriyor.

Influencerların tercih ettiği isim bir ilke imza attı
10 views
19 Kasım 2020 - 15:16

Genç iş adamı yaptığı başarılı sosyal medya işlerinin yanı sıra sosyal medyada yeni yeni parlayan bu sektöre de el attı. Birçok ünlü influencer ile sözleşme imzalayan Murat Can Ünverdi bu alanda da başarısını ortaya koymaya hazır. Sözleşme imzaladığı influencerların yeni markalar ile anlaşmasını ve sosyal medyada ön plana çıkmasını sağlamayı amaçlayan Yeni Medya Şirketler Grubu CEO’su Murat Can Ünverdi bu alanda da öncü olmaya devam ediyor.Influencer Meslek Haline GeldiSosyal medyada yayınları ile herhangi bir ürün ya da servis hakkında deneyimlerini takipçileriyle paylaşan influencerlar anlaşma yaptıkları markalar için tanıtım ve pazarlama aktivitesinde bulunur. Sosyal medya ve dijital mecra alanlarında belirli bir topluluğu etkiler ve yönlendirme gücünü kullanır. Ülkemizde genellikle fenomen olarak adlandırılan bu sektörde iş yapan isimler zaman içerisinde bunu ülkemizde bir meslek haline getirmeyi başardı. 

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren HizmetlileR.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. HizmetlileR.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.

hack forumwarezwebmaster forumuhack haberhack forumhack forum