Bilişim Forumu – Webmaster Portalı

iOS için WhatsApp Beta2.20.130.16 Sürümü Yayınlandı

WhatsApp’ın iOS beta sürümü, yeni bir güncellemeyle “2.20.130.16”ya yükseldi. Yapılan güncelleme, WhatsApp’ın Android beta sürümünde görülen Tatil Modu özelliğinin gelişmiş bir versiyonu olan “Sonra Oku” özelliğini ortaya koydu. Geliştirilme aşamasında olan özelliğin ne zaman kullanıma sunulacağı, şu an için bilinmiyor.

iOS için WhatsApp Beta2.20.130.16 Sürümü Yayınlandı
18 views
18 Kasım 2020 - 17:40

WhatsApp geliştiricileri, uygulamanın iOS beta sürümünü güncellediler. Yapılan güncelleme, bir süre önce Android beta sürümünde görülen “Tatil Modu”nun gelişmiş bir versiyonunu ortaya çıkardı. “Sonra Oku” adıyla gelen güncelleme, bu klasöre gönderdiğiniz bir sohbet için bildirim almayıp, o mesajlardan haberdar olmamanızı sağlıyor. Özellik, gereksiz yere kalabalık eden gruplar için etkili bir çözüm olacak. WhatsApp geliştiricilerinin iOS platformu için hazırladıkları Sonra Oku özelliği, henüz geliştirilme aşamasında. Yani sizler de TestFlight Beta Programı kapsamında WhatsApp’ın beta sürümünü kullanıyorsanız, bu özelliği henüz göremiyorsunuz. Ancak WABetaInfo ekibi, bizler için bu özelliğin bir önizlemesini göstermeyi başarmış durumda. WhatsApp’ın Sonra Oku özelliği işte böyle görünüyor Sonra Oku özelliği ile kullanıcılar, bildirim almak istemedikleri sohbetleri bu klasörün içine gönderebilecekler. Bu sayede o mesajlar, kullanıcının sonraki girişine kadar orada kalacak. Bu süreç içerisinde hiçbir bildirim alınmayacak ve ilgili sohbet, Sonra Oku klasörünün dışına çıkamayacak. Böylelikle kullanıcılar, görmek istemedikleri sohbetleri isterlerse sonsuza dek gizlemiş olabilecekler. WhatsApp, Alışveriş Butonunu Tüm Dünyada Kullanıma Sunuyor: Peki Nasıl Kullanılacak? WhatsApp’ın son iOS beta sürümünde yer alan bilgilere göre kullanıcılar, Sonra Oku klasörü içine gönderdikleri bir ya da birden çok sohbeti hızlı bir şekilde asıl klasöre alabilecekler. Ayrıca bu klasör için sunulan bir ayar menüsüyle de sohbet içindeki mesajların silinmesi sağlanabilecek. Oldukça kullanışlı olacak özelliğin kullanıcılara ne zaman sunulacağı, şu an için bilinmiyor.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren HizmetlileR.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. HizmetlileR.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.

hack forumwarezwebmaster forumuhack haberhack forumhack forum