Bilişim Forumu – Webmaster Portalı

iPhone 12 kullanıcıları şikayetçi: Elimizi kesiyor

Apple’ın tartışmalı iPhone 12 serisi tasarımı için beklenmedik bir şikayet geldi. iPhone 12’yi satın alan kullanıcıların bir kısmı keskin köşelerin can yaktığını söyledi.

iPhone 12 kullanıcıları şikayetçi: Elimizi kesiyor
2 views
21 Kasım 2020 - 9:07

iPhone 12 serisi tasarım anlamında iPhone 5 gibi keskin hatlara sahip olduğu için bazı kullanıcılar tarafından eleştirilmişti. iPhone 12 serisi kutu içeriğinden kulaklık ve şarj aleti çıkarıldığı için tartışılırken şimdi de köşeli tasarımdan dolayı şikayetlerle karşı karşıya kaldı.

iPhone 12 kullanıcıları yaraladı

iPhone 12’yi ilk kez satın alan kullanıcıların büyük bir bölümü, cihazın kenarlarının gereğinden fazla keskin olduğunu ve avuçlarında yara izi yaptığını belirtiyor. Hatta birçok kullanıcı, sosyal medyadan kanıt fotoğrafları paylaşmaya başladı. Paylaşılan bu fotoğraflarda iPhone 12’nin avuç içinde bıraktığı izleri ve kesikleri görebiliyoruz.

Tek çözüm kılıfla kullanmak

Yeni iPhone 12 serisinin tasarımından şikayetçi olanların sayısı yüksek olsa da sorunun abartıldığını düşünen ve kenarların iddia edildiği kadar keskin olmadığını savunanlar da mevcut. Bu noktada paylaşılan fotoğrafların gerçek mi yoksa uydurma mı olduğunu bilemiyoruz ancak eğer kenarlar gerçekten de iddia edildiği kadar keskinse kullanıcıların iPhone 12’lerini kılıfla kullanmaktan başka çaresi kalmıyor.

 

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren HizmetlileR.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. HizmetlileR.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.

hack forumwarezwebmaster forumuhack haberhack forumhack forum