60 Kamu Memur Alımı Online Başvuruları Alınıyor (3 Farklı Alan)

Melek

Member
Yönetici
Admin
Güvenilir Üye
Katılım
10 Mar 2022
Mesajlar
148
Tepkime puanı
8
Puanları
18
72676-jpg-image.jpg

Kamuya 3 farklı alanda olmak üzere 60 personel alımı başvuruları alınıyor. Sürece dair gerekli detayları ve tüm başvuruları bu haberimizde hazırladık. İşte online başvuru süreci ve tüm şartlar.

Kamu kurumu tarafından 60 kadroya memur alımı başvuru süreci devam ediyor. 3 farklı alanda olmak üzere “genel, hukuk ve bilişim” alanlarında yeni ve güncel kamu personel alımı başvuru tüm detaylarını ve şartları bu haberimizde hazırladık. İŞ İLANLARI KARİYER olarak Rekabet Kurumu memur alımı süreci ve tüm detaylarını hazırladığımız haberimiz.

Rekabet Kurumu memur atama başvuru genel ve özel şartlar
657 sayılı Devlet Memurları Kanunundaki şartları taşımak, 35 yaşını doldurmamış olmak, görevini devamlı yapmalarına engel olabilecek bir hastalıklarının bulunmamak ve şu KPSS puan türlerinden en az 80 ve üzeri almak gerekiyor.

Genel: KPSS P14, KPSS P15, KPSS P16, KPSS P24, KPSS P25, KPSS P26, KPSS P27, KPSS P28, KPSS P31 veya KPSS P36,

Hukuk: KPSS P4, KPSS P5, KPSS P6 veya KPSS P7,

Bilişim: KPSS P1 veya KPSS P2 puan türleri gerekiyor.

Kamu memur alımı mezuniyetler
(Genel Alanda) 25 Rekabet Uzman Yardımcısı kadrosu için İktisat, Siyasal Bilgiler, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden veya İşletme Mühendisliği ya da Endüstri Mühendisliği,

(Hukuk Alanında) 25 Rekabet Uzman Yardımcısı kadrosu için Hukuk Fakülteleri,

(Bilişim Alanında) 10 Rekabet Uzman Yardımcısı kadrosu için Bilgisayar Mühendisliği, İstatistik ve Bilgisayar, Matematik ve Bilgisayar, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Adli Bilişim Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Yapay Zeka Mühendisliği mezunu olmak gerekiyor.

Kamu personel alımı başvuru süreci
Rekabet Kurumu yeni memur alımı için başvurularda 60 kadro bulunuyor. Adaylar süreci 11 Mayıs’a kadar tamamlayabilirler. İşte gerekli başvuru ekranı ve başvuru süreci:Başvuru ekranı
 
Üst