Bayram bitti ama bayram indirimi 9 Mayıs’a kadar devam edecek! Akaryakıtta alt limitsiz 20 TL süper indirim fırsatı

Melek

Member
Yönetici
Admin
Güvenilir Üye
Katılım
10 Mar 2022
Mesajlar
151
Tepkime puanı
9
Puanları
18
benzinlik-1-780x417-1.jpg

Ramazan Bayramı 4 Mayıs Çarşamba günü sona eriyor. Bugün bayramın 3. Günü ve yarın resmi tatil sona erecek. Ancak Go Akaryakıt İstasyonlarından alınan son bilgiye göre ramazan bayramına özel kampanya 9 Mayıs tarihine kadar devam edecek. Yapılan açıklamaya göre akaryakıtta alt limitsiz 20 TL indirim yapılacak. Kampanya detayları haberimizde..

Ramazan Bayramı’na özel 20 TL indirim kampanyasında yapılacak 300 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL hediye puan verilecek. Hediye puanlar alt limit olmadan kullanılabilecek. Kampanyadan her müşterinin sadece 1 defa yararlanabileceği açıklanırken, kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemeyecek.


AKARYAKIT 20 TL İNDİRİM​

Artan akaryakıt fiyatları vatandaşların banka ve akaryakıt istasyonları arasındaki indirim kampanyalarını araştırmalarına neden oldu. Bu kapmasa Go akaryakıt istasyonlarının yeni bir kampanya yaptığı duyuruldu.

KAMPANYA DETAYLARI​

28 Nisan ve 9 Mayıs tarihleri arasında geçerli olacak akaryakıt kampanyasında detaylar şu şekilde:

  1. Bu kampanya GO CARD – İpra Enerji A.Ş. tarafından düzenlenmekte olup, 28 Nisan 2022 ile 9 Mayıs 2022 tarihleri arasında geçerlidir.
  2. Kampanya tarihlerinde, GO Card ile yapılacak 300 TL ve üzeri yakıt alışverişlerinde 20 TL değerindeki hediye yakıt puan (1.000 puan) anında GO Card hesaplarına yüklenecektir.
  3. Kampanyadan her müşteri 1 kez faydalanabilecektir.
  4. Kampanya kapsamında kazanılan puanların 31 Mayıs 2022 tarihine kadar kullanılması gerekmektedir. 31 Mayıs 2022 tarihinde kullanılmayan puanlar silinecektir ve GO müşterilerimiz standart puan kazanımına dahil olacaklardır.
  5. Kampanyadan kazanılan hediye GO CARD puanları, GO CARD’a dahil olan tüm GO istasyonlarında ve tüm yakıt türlerinde (benzin,motorin,LPG) kullanılabilecektir.
  6. Standart kampanyanın dışında özel bir fırsattan ya da istasyona özel bir kampanyadan faydalanan kartlar (ticari kartlar, özel kampanyalı kartlar) kampanyaya dâhil edilmeyecektir.
  7. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. İPRA ENERJİ A.Ş. kampanyayı durdurma, kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 

Abdul

New member
Katılım
5 May 2022
Mesajlar
2
Tepkime puanı
1
Puanları
3
Teşekkürler bilgilendirme için
 
Üst