Belediye KPSS Şartsız İnşaat Teknikeri Alımı

Melek

Administrator
Yönetici
Güvenilir Üye
Katılım
10 Mar 2022
Mesajlar
141
Tepkime puanı
8
Puanları
18
insaat-teknikeri-alimi-kpss.jpg

Belediye KPSS Şartsız İnşaat Teknikeri Alımı
İnşaat teknikeri alımı KPSS şartsız yapılması amacı ile açıklanmış olan bilgilerde, Çanakkale Ayvacık kent hizmetleri kurumuna KPSS'siz tekniker alımı yapılacak.

İnşaat Teknikeri Alımı KPSS şartsız Belediye Duyurusu​

İnşaat teknikeri alımı KPSS şartsız alımlarının gerçekleştirilmesi için açıklanmış olan duyurular ile birlikte Çanakkale Ayvacık kent hizmetleri kurumuna KPSS’siz tekniker alımı gerçekleştirilecek.

İnşaat Teknikeri Alımı KPSS şartsız Belediye Başvuru Şartları​

Çanakkale belediyesi personel alımı için adayların yöneticinin verdiği işleri eksiksiz yerine getirmesi, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve öğrenmeye ve kişisel gelişimine önem veren kişilerden olmalı gerekiyor.

Ayvacık alımları için kişilerin araç gereçlerin genel bakımlarının yapılmasını sağlamalı, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve açık ve kapalı sahalarda gerekli şekilde çalışabilmeli gerekiyor.


Kent hizmetleri personel alımı için kişilerin atölyelerin bakım, düzenleme ve temizlik işlerinin yerine getirilmesini yapması, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve kol gücü gerektiren işlemleri yapmaları gerekiyor.Kamu tekniker alımı için başvuru sahiplerinin tercihen daha önceden uygulamalı atölye eğitimleri vermiş olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve proje temelli eğitim konularında deneyim sahibi olmaları gerekiyor.

insaat-teknikeri-alimi.jpg

İnşaat Teknikeri Alımı KPSS şartsız Belediye Başvuru Bilgileri​

Son başvuru tarihi 9.5.2022 olarak açıklandı.İş başvurusu yapmak isteyen vatandaşların aşağıda yazılı olan kurum adresine şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Sahil mahallesi Ayhan Özerden caddesi no: 2 Küçükkuyu
 
Üst