İstanbul Belediyesi Güncel KPSS Şartsız Memur Alımı

Melek

Administrator
Yönetici
Güvenilir Üye
Katılım
10 Mar 2022
Mesajlar
141
Tepkime puanı
8
Puanları
18
memur-alimi-istanbul.jpg

İstanbul Belediyesi Güncel KPSS Şartsız Memur Alımı​

Memur alımı yılı için yayınlanmış olan kamu personeli alımı duyurusu bilgilerinde, İstanbul Belediyesi Boğaziçi yönetim bünyesinde çalıştırılmak üzere KPSS Şartsız kadrolu proje yöneticisi alımı yapılacağı açıklandı.​


Memur Alımı İstanbul Belediyesi Duyurusu​

Memur alımı için açıklanmış bulunan kamu personeli alımı duyurusu ile birlikte İstanbul Belediyesi Boğaziçi yönetim birimlerinde çalıştırılmak üzere KPSS Şartsız kadrolu proje yöneticisi alımı yapılacağı bildirildi.

Memur Alımı İstanbul Belediyesi Başvuru Şartları​

İstanbul belediyesi personel alımı için kişilerin en az B sınıfı ehliyete sahip olmaları, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, gerektiğinde belirli zamanlarda büro ve evrak işlerini takip edebilmesi gerekmekte.

Proje yöneticisi alımı için kişilerin değerlendirme çalışması yapılacak aktivite/faaliyet ile ilgili bilgilerin toplanması, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve en az 2 yıllık bir iş tecrübesine sahip bulunması gerekmekte.

Boğaziçi yönetimi kurumu personel alımları için şahısların yürütülen çalışmaların planlanması ve yürütülmesini sağlaması, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve iyi derecede İngilizce bilmesi gerekiyor.


Kamu proje personeli alımları için gerektiğinde kurum içindeki diğer birimler ile koordineli çalışması, emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olması ve danışmanlık faaliyeti çerçevesinde risk değerlendirme çalışmalarının yapılmasını sağlaması gerekiyor.

memur-alimi-1.jpg

Memur Alımı İstanbul Belediyesi Başvuru Bilgileri​

Son başvuru tarihi 15.05.2022 olarak açıklanmıştır.İş başvurusu yapmak isteyenler aşağıda bulunan adrese başvuru yapmaları gerekiyor.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız
 

mehmet

Güvenilir Üye
Katılım
4 May 2022
Mesajlar
7
Tepkime puanı
3
Puanları
3
emeklerinize sağlık...
 
Üst