Kamu Kurumları 830 Memur ve Personel Alımı İlanları- Yaş Şartı Yok! Askerlik Şartı Yok!

Melek

Member
Yönetici
Admin
Güvenilir Üye
Katılım
10 Mar 2022
Mesajlar
151
Tepkime puanı
8
Puanları
18
memur-vergi-odeme-aa-1635518-780x470.jpg

Kamu Kurumları 830 Memur ve Personel Alımı İlanları
Farklı farklı kamu kurumları tarafından yayınlanan iş ilanlarında yer alan bilgilere göre 830 memur ve personel alımı ilanları yayınlandı. Kamu memur alımı iş ilanları başvurusu yapmak isteyenler için farklı farklı unvanlarda personel alımı yapılacağı ila

Kamu memur alımı iş ilanları 830 memur alımı ve personel alımı ilanları yayınlandı. Yayınlanan memur ve personel alımı ilanlarında belirtilen bilgilerde farklı farklı unvanda birçok kamu kurumu 830 kişilik kontenjanda personel adayları arıyor.

Milli Eğitim Bakanlığı 750 Memur ve Personel Alımı

750 memur ve personel alımı yapılacağı Milli eğitim müdürlüğü iş ilanlarına bir yenisi eklenerek kamu personeli alımı yapılacak. İl milli eğitim müdürlüklerine memur alımı ve personel alımı MEB ilanını haberi için aşağıda yer alan linke tıklayınız.

Milli Eğitim Bakanlığı 750 Memur Alımı ve Personel Alımı için tıklayınız.

Yaş Şartı Yok! Askerlik Şartı Yok! 80 Personel Alımı

İŞKUR üzerinden yayınlanan ilana göre 80 personel alımı ve bekçi alımı Aydın Dihiz Turizm Organizasyon Denizcilik Taş. Gıda. Çiçek, Temizlik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. kurumuna yapılıyor.

Personel Alımı Genel Şartları

Başvuru yapacak adaylarda genellikle aranan şartlar: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olma, 18 yaşını tamamlamış olma, kamusal haklarından mahrum bırakılmamış olma, görevini devamlı yapmasına engel hali olmama, herhangi bir SGK kurumundan emeklilik veya yaşlılık alığı almıyor olmama şartları ile personel alımı yapılacaktır.

Yaş Şartı Yok! Askerlik Şartı Yok! 80 Personel alımı için tıklayınız.
 
Üst