Neler yeni
Kamu - Memurlar Dünyası, Haber, Son Dakika

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

MEB duyurdu! Ara tatil ne zaman başlayacak?

hizmetli

Administrator
Yönetici
Katılım
15 Eyl 2022
Mesajlar
2,464
Tepkime puanı
5
Puanları
38
369086.jpg

MEB duyurdu! Ara tatil ne zaman başlayacak?
Milli Eğitim Bakanlığı, 2022-2023 yılı eğitim-öğretim yılı takvimini açıkladı. İşte ara tatilin yapılacağı tarih. MEB, ara ve yaz tatilinin yapılacağı tarihleri açıkladı.

ARA TATİL NE ZAMAN?
Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı kurum ve kuruluşların 14-18 Kasım 2022 tarihi arasında ilk ara tatil yapacağı, 23 Ocak-3Şubat 2023 yarıyıl tatili (15 tatil) olacağı bununla beraber 17-20 Nisan 2023 tarihinde de ikinci ara tatil yapılacağı açıklandı. Böylece öğrenciler 18 günlük bir ara tatil yapacaklar.

MEB YAZ TATİLİ NE ZAMAN?
16 Haziran 2023'te Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı okulların yaz tatiline girmesi ve bununla beraber öğrencilerin yaz tatillerinin başlayarak güzel bir tatil geçirecekleri netleşti.

MEB duyurdu! Ara tatil ne zaman başlayacak?
 
Üst
AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler