Sivas Belediyesi Özbelsan 100 İşçi Alımı

Melek

Member
Yönetici
Admin
Güvenilir Üye
Katılım
10 Mar 2022
Mesajlar
151
Tepkime puanı
8
Puanları
18
isci-alimi-belediye-1.jpg

İşçi alımı yapılması amacı ile açıklanmış olan bilgilerde, Sivas belediyesi Özbelsan kurumuna sınavsız kadrolu 100 beden işçisi alımı yapılacak.

İşçi Alımı Sivas Belediyesi Özbelsan Duyurusu​

İşçi alımı KPSS şartsız alımlarının gerçekleştirilmesi için açıklanmış olan duyurular ile birlikte Sivas belediyesi Özbelsan kurumuna sınavsız 100 beden işçisi alımı gerçekleştirilecek.

İşçi Alımı Sivas Belediyesi Özbelsan Başvuru Şartları​

Sivas belediyesi personel alımı başvurusu yapacakların gerektiğinde kurum içindeki diğer birimler ile koordineli çalışması, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve yoğun iş ortamında çalışmaya yatkın, detay odaklı olması gerekiyor.

Özbelsan beden işçisi alımı için kişilerin öğrenmeye açık, araştırmacı, çözüm ve sonuç odaklı olmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve geri dönüşüm materyallerini düzenli olarak toplamak ve ilgili alana taşıması gerekiyor.

Belediye personel alımı için vatandaşların Her türlü malzeme, demirbaş, makine-teçhizat vb. eşya veya yükleri taşıması, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve görevlendirildikleri birimlerde çevre düzenlemesi yapması gerekiyor.


Sivas personel alımları için şahısların çim biçmek, çiçek ve peyzaj bakımı, budama, sulama işlemlerini yürütmesi, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve görev alanındaki tespit edilen arıza ve hasarları ilgililere bildirmesi gerekiyor.

isci-alimi-2.jpg

İşçi Alımı Sivas Belediyesi Özbelsan Başvuru Bilgileri​

Son başvuru tarihi 9.5.2022 olarak açıklandı.İş başvurusu yapmak isteyen vatandaşların aşağıda yazılı olan site üzerinden online başvuru yapmaları gerekiyor.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız
 
Üst