THY Güncel İlan! Hostes ve Kabin Memuru Alımı

Melek

Administrator
Yönetici
Güvenilir Üye
Katılım
10 Mar 2022
Mesajlar
141
Tepkime puanı
8
Puanları
18
440x228-thy-kabin-memuru-pilot-ve-hostes-basvuru-sartlari-nedir-2020-thy-personel-alimi-is-il...jpeg

THY Güncel İlan! Hostes ve Kabin Memuru Alımı
THY bünyesinde çalışacak güncel ilan yayınlandı. Hostes ve kabin memuru alımı için ilan yayınlayan Türk Hava Yolları başvuru yapmak isteyen adaylar için başvuru ekranı açtığı belirtildi. Başvuru ekranını hizmetliler.com.com olarak sizlere haberimizde ye

Türkiye’ de yüzbinlerce kişi iş aramaktadır. Güncel olarak iş ilanlarını takip edenler için Hostes ve Kabin Memuru alımı için THY ilan yayınladı ve başvuru ekranı açtı. Sizler için başvuru ekranına haberimizde verdik.

Hostes (Kabin memuru), pilot gibi meslekler kapsamında personel alım yapacağını duyuran Türk Hava Yolları bünyesine THY kariyer sayfası üzerinden iş üzerinden yayınladı.

THY kariyer iş ilanlar kapsamında yayınlanan ilanlar arasında hostes alımına ilişkin ilan yer almadı. Ancak hastalık döneminin sona ermesi nedeniyle en yakın tarihte bu unvana dair ilana çıkılması beklenmektedir.

THY Memur Alımı Şartları Neler?

THY kabin memuru alımı henüz yapılmayacak olsa da ileri tarihte yapılacak THY personel alımı için T.C vatandaşı olma, mavi kart sahibi olma, en az 20, en fazla 30 yaşında olma, en az lise mezunu olma, dil bilgisi olarak iyi derecede İngilizce bilmek, daha önce herhangi bir kurumdan disiplinsizlik veya sağlık nedeni ile ayrılmış olmama şartları ile alımlar yapılacaktır.

Almanya Meslek Elemanı Alımı İş İlanı

Dırect Entry Pilot Adaylarının Dikkatine ( Bu haber zaten pilot olarak çalışanları ilgilendiriyor).

İstanbul. Pilot Dar Gövde (A320)İstanbul.

Kaptan Pilot Geniş Gövde (A330, A350)İstanbul.

II. Pilot Geniş Gövde (A330, A350)İstanbul.

Kaptan Pilot Dar Gövde (A320)İstanbul.
 
Üst