Türk Hava Yolları 28 Şehirde Personel Alımı Başladı! Online Başvuru

Melek

Member
Yönetici
Admin
Güvenilir Üye
Katılım
10 Mar 2022
Mesajlar
151
Tepkime puanı
8
Puanları
18
MzIyNDUxNj-turk-hava-yollari-28-ilde-deneyimsiz-ve-kpss-sartsiz-personel-alimi-yapacak.jpg

Türk Hava Yolları 28 Şehirde Personel Alımı Başladı! Online Başvuru

Türk Hava Yolları THY bünyesinde take-off 101 başvuruları 28 şehir için alınmaya başladı. Deneyimsiz olmak üzere THY personel alımı başvuruları online olarak alınıyor. İşte sürece dair gerekli tüm detayların yer aldığı haberimiz.

THY personel alımı başladı. Türk Hava Yolları tecrübe şartı ve KPSS şartı olmadan yeni personel alımı yapacak. “Take-Off 101 (Anadolu Part-Time)” kapsamında başvurular online olarak alınmaya başladı. THY yetenek programına dair gerekli başvuruları, part time okurken çalışma fırsatı bulacak adaylarda aranacak şartları ve tüm detayları İŞ İLANLARI KARİYER olarak bu haberimizde hazırladık.

THY personel alımı illeri
Adıyaman, Ankara, Antalya, Batman, Bingöl, Diyarbakır, Elâzığ, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, Hakkâri, Hatay, Iğdır, İzmir, Kahramanmaraş, Kayseri, Mardin, Muş, Ordu-Giresun, Siirt, Sivas, Şırnak, Şanlıurfa, Tokat, Trabzon, Van, Zonguldak.

THY Take-Off 101 (Anadolu Part-Time) nedir?
Take-Off 101 (Anadolu Part-Time), lisans 3. sınıf öğrencisi iken değerlendirme süreçlerine katılan ve süreçleri başarıyla tamamlayan öğrencilere Türk Hava Yolları THY’nin Anadolu İstasyonlarında part-time çalışma fırsatı sunan bir yetenek programı olarak açıklandı. Süreç başladı.

Türk Hava Yolları personel alımı başvuru şartları

T.C. vatandaşı olmak,

Adli Sicil ve Adli Sicil Arşiv Kaydı bulunmamak,

1 Ocak 1996 ve sonrasında doğmuş olmak,

En az 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin herhangi bir bölümünde 3.sınıf öğrencisi olmak ve olduğunu belgeleyebilmek,

Vardiyalı çalışma düzeninde başvurmuş olduğunuz ofisimizde haftanın en az 2 günü tam zamanlı olmak üzere haftada en fazla 30 saat çalışabilmek,

İyi derecede İngilizce bilmek gerekmektedir.

Havayolu personeli alımı başvuru süreci
Adaylar başvurularını 8 Mayıs’a kadar aşağıdaki başvuru ekranı üzerinden online olarak yapmaları gerekiyor. Adayların başvurularda sadece ‘’tek çalışma yeri” tercih hakkı bulunmaktadır. Başvurular, öğrencisi olunan okulun ve ikametin bulunduğu şehir uyumu gözetilerek değerlendirilecek. İşte başvuru ekranı.

THY Başvuru Ekranı.
 
Üst