Neler yeni
Kamu - Memurlar Dünyası, Haber, Son Dakika

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Wesley Sneijder, İstanbul gecelerine olaylı girdi!

hizmetli

Administrator
Yönetici
Katılım
15 Eyl 2022
Mesajlar
7,902
Tepkime puanı
5
Puanları
38
6336a8e986b244177ceb9c32.jpg

HÜSEYİN ALTUN / MİLLİYET
Wesley Sneijder, Ocak 2013'te 7.5 milyon euro bonservis bedeli karşılığında transfer olduğu Galatasaray'a Ağustos 2017'de veda etmişti. Sneijder'in Galatasaray'a 2013 yılında transfer olmasıyla hayatının bir bölümünü İstanbul'da geçiren eşi Yolanthe Cabau'ya, sarı kırmızılı taraftarlar 'yenge' lakabını takmıştı. 2010'da evlenen ikili, 2019'da ihanet gerekçesiyle ayrılmıştı.

15 MİLYON EURO TAZMİNAT!

Hollanda basını, ikilinin birbirine ihanet ettiğini, Sneijder'in eşine sözlü ve fiziksel şiddet uyguladığını iddia etmişti. Sneijder, boşanma arifesinde dostlarıyla partiye gitmişti. Gece sonunda sokaktaki bir aracı parçalayınca kelepçelenen Sneijder, aracın hasarını karşılayınca salıverilmişti. Bu olaydan sonra ikilinin boşanma süreci de netleşmişti. Hollanda basını, tazminat için de Sneijder'in 19 milyon euroyu çok bulduğunu, ikilinin 15 milyon euroya anlaştığını yazmıştı.
6336ab4986b244177ceb9c45.jpg


Wesley Sneijder, piyasaya çıkan otobiyografisinde kariyerine ve hayatına dair itiraflarda bulunmuştu. İşte Sneijder'in açıklamalarından satırbaşları...

"YOLANTHE'NİN TELEFONUNU BULSANA..."

Alıntı Metni
Wesley Sneijder maça hem görüntüsü hem asisti ile damga vurdu!

"HUZURU ARIYORDU"

"Yolanthe, düzgün bir ilişki istiyordu. Huzuru arıyordu. Konuşmanın anlamsız bir şekilde devam ettiğini düşünüyordum. Beni merak edip etmediğini öğrenmeyi deniyordum. İlk başlarda benden etkilenmiyor gibiydi. Sonrasında günde iki saat konuşmaya başladık ve Yolanthe ile geçirdiğim zamanlar beni aşka sürüklemeye başladı."
6336b00086b244177ceb9c5f.jpg


"SONU GELMEZ PARTİLER"

"Sonra her şey kötü gitmeye başladı. Nedeni bendim. Sürekli partiler, sonu gelmez partiler. Yolanthe'nin olmadığı partiler, arkadaşlarla. Kötü arkadaşlarla! Kadınlar ve içkiler. Her şey kontrolümden çıkmıştı. Bedenim oradaydı ama kalbim Yolanthe'nin yanındaydı. Ardı arkası gelmez yalanlardan sonra Yolanthe'ye karşı dürüst oldum. Her şeyi itiraf ettim. Hiçbir şeyi atlamadım. Yolanthe'nin hiçbir hatası yok. Hata nerede? Şöhret, ego, para, güç ve şehvet... Ve evet, acı hepsinin ardından çok güçlü bir şekilde beni buldu. Yolanthe hayallerimin kadınıydı. Her şeyi mahvedip, onu kaybettim. O hayallerimin kadınıydı."

KURUÇEŞME'DE OLAYLI GECE!

Galatasaray'ın eski yıldız futbolcusu Wesley Sneijder, önceki gece Kuruçeşme'de bir mekan çıkışında görüntülendi. Sabaha karşı 05.00'te mekandan ayrılan Sneijder, tanıştığı bir kadın ile birlikte çıkış yaptı ve görüntü vermek istemedi.
6336acf186b244177ceb9c4e.jpg


YANINDAKİ KADINI BIRAKIP ARACA BİNDİ!

Bunun üzerine korumalarını basın mensuplarının üzerine yürüten ve görüntü alınmasını istemeyen eski futbolcu, panikleyerek yanındaki kadını bırakıp, önden araca bindi ve kapıyı hemen kapatmalarını söyledi. Korumalardan birisi, gazetecilere müdahalede bulunmaya çalışsa da görüntü alınmasına engel olamadı.
6336ae5786b244177ceb9c54.jpg


Wesley Sneijder'den Cristiano Ronaldo'ya...
 
Üst
AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler