Bilişim Forumu – Webmaster Portalı

“Koronavirüsü atlatan kişilerde bu risk artıyor” | Video

Son Dakika Flaş Haberler – Koronavirüsle ilgili yeni araştırmalar, bu araştırmalarla birlikte şaşırtıcı sonuçlar ortaya çıkıyor. Oxford Üniversitesi tarafından yapılan araştırmada virüsü yenen kişilerde psikiyatrik bozukluk görülme riskinin arttığı bildirildi.

“Koronavirüsü atlatan kişilerde bu risk artıyor” | Video
7 views
19 Kasım 2020 - 15:31

Koronavirüsü atlatan kişilerde psikiyatrik bozukluk görülme riski artıyor. Bu sonuç, Oxford Üniversitesi tarafından yapılan araştırmadan çıktı. Araştırma çerçevesinde ABD’de 62 bin vaka dahil, 69 milyon kişinin elektronik sağlık kayıtları incelendi. Koronavirüs testi pozitif çıktıktan sonra hastalığı atlatan her 5 kişiden 1’ine, ilk kez endişe bozukluğu, depresyon ve uykusuzluk teşhisi koyulduğu gözlendi. Bu sayının, diğer hasta gruplarında görülen psikiyatrik bozuklukların yaklaşık 2 katı olduğuna işaret edildi. Uzmanlar, koronavirüsten kurtulduktan sonra psikiyatrik teşhis koyulan kişilerin oranının, vakaların yüzde 20’si olduğunu ifade etti. GÖNDER genişlik: px yükseklik: px KOPYALA html:
“Koronavirüsü atlatan kişilerde bu risk artıyor” | Video

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren HizmetlileR.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. HizmetlileR.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.

hack forumwarezwebmaster forumuhack haberhack forumhack forum