Bilişim Forumu – Webmaster Portalı

MediaTek Helio G Serisi İçin Türkçe Web Sayfası Yayınlandı

MediaTek, Türkiye’de de gittikçe popülerleşen Helio G Serisi işlemcileri için Türkçe tanıtım sayfası yayınladı. İlerleyen dönemde Türkiye’de Helio G Serisi işlemcilerden güç alan daha fazla akıllı telefon görebiliriz.

MediaTek Helio G Serisi İçin Türkçe Web Sayfası Yayınlandı
16 views
18 Kasım 2020 - 17:40

Dünyanın en popüler mobil işlemci üreticilerinden biri olan MediaTek, daha iyi bir oyun performansı için HyperEngine teknolojisine sahip olan MediaTek Helio G Serisi işlemcileri için Türkçe web sayfası yayınladı. Oyun odaklı akıllı telefonlar için özel olarak geliştirilen Helio G Serisi işlemciler ile MediaTek, akıllı telefonlara daha güçlü internet bağlantısının yanı sıra üst düzey oyun, streaming, grafik, kamera, işlemci ve enerji verimliliği getirmeyi vadediyor. MediaTek, Yeni Dimensity ve Chromebook Yonga Setlerini Tanıttı Daha üst düzey bir oyun deneyimi için MediaTek HyperEngine teknolojisinden faydalanan Helio G Serisi işlemcilerin amiral gemisi modeli ise MediaTek G95 olarak karşımıza çıkıyor. Helio G Serisi işlemcilere sahip cihazların en önemli özelliklerinden biriyse fiyat/performans noktasında başarılı sayılabilecek akıllı telefonlarda karşımıza çıkmaları. MediaTek Türkiye’nin açıklamalarına göre Helio G Serisi işlemciler işlemciler Türkiye’de üç farklı Xiaomi akıllı telefon modelinde karşımıza çıkıyor. MediaTek’in Helio G Serisi için yayınlamış olduğu Türkiye tanıtım sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren HizmetlileR.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. HizmetlileR.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.

hack forumwarezwebmaster forumuhack haberhack forumhack forum