Bilişim Forumu – Webmaster Portalı

New Well Professional Makeup Azerbaycan Şubesi açıldı!

Kozmetik sektöründe 35 yılı aşkın tecrübesiyle faaliyet sürdüren başarılı kozmetik markası New Well, Azerbaycan şubesini açtı.

New Well Professional Makeup Azerbaycan Şubesi açıldı!
26 views
16 Kasım 2020 - 14:13

Son dönemlerde adından sıklıkla söz ettiren ve profesyonel kozmetik ürünleriyle dikkatleri üzerine çeken New Well, yeni şubeleri ile “her zaman ulaşılabilir” olmaya devam ediyor. Marka, kısa bir süre önce Avrupa ve Arap ülkeleri için faaliyete geçeceğini duyurmuştu. Bu anlamda ilk adım Azerbaycan ile atıldı. Tüm Dünya’ya yayılma hedefi ile yolan çıkan New Well, kısa bir süre sonra da Paris şubesinin açılışını yapacağını belirtti.Kozmetik sektörünü Dünya’da en iyi şekilde temsil eden ve gün geçtikçe daha büyük kitlelere hitap eden başarılı marka, ürün seçenekleri ve kalite standartları ile büyük rağbet görüyor. Uygun fiyatlı profesyonel kozmetik ürünlerini tüm kadınlar için ulaşılabilir kılan ve kişisel bakım bilincini arttıran New Well, AR-GE ekibi ile ürettiği tüm ürünleri belirli analizlere tabi tutuyor. Uygunluk oranlarının test aşaması gerçekleştirildikten sonra ürünler güvenle satışa sunuluyor. 

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren HizmetlileR.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. HizmetlileR.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.

hack forumwarezwebmaster forumuhack haberhack forumhack forum