Bilişim Forumu – Webmaster Portalı

PlayStation 5 rekor siparişle açılış yaptı

Sony tarafından yapılan açıklamaya göre PlayStation 5 satışa sunulduğu ilk 12 saatte, PlayStation 4’e 3 ayda gelen talebi geride bırakmayı başardı.

PlayStation 5 rekor siparişle açılış yaptı
11 views
21 Kasım 2020 - 9:07

PlayStation 5 önümüzdeki dünya genelinde çıkışını gerçekleştirecek. Tanıtıldıkları günden bu yana hayranlar arasında PlayStation 5 mi Xbox Series X mi tartışması devam ederken Sony tarafından etkileyici bir açıklama geldi.

Sony tarafından yapılan açıklama, şirketin yeni nesil konsoluna olan talebin ne kadar yüksek olduğunu gözler önüne serdi. Sony tarafından yapılan açıklamaya göre PlayStation 5, ilk 12 saati içerisinde PlayStation 4’ün ilk 12 haftada sattığından daha çok satış elde etti.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren HizmetlileR.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. HizmetlileR.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.

hack forumwarezwebmaster forumuhack haberhack forumhack forum