Bilişim Forumu – Webmaster Portalı

Renault’tan flaş imza! 2500 kişi işten çıkıyor

Dünyanın önde gelen otomobil üreticilerinden Renault, önde gelen sendikası olan CFE-CGC ile Fransa’da mühendislik ve üçüncül fonksiyonlardaki işlerin kaldırılmasını kapsayan 2500 kişinin çıkışına ilişkin anlaşmayı imzaladı.

Renault’tan flaş imza! 2500 kişi işten çıkıyor
4 views
19 Kasım 2020 - 15:55

Fransız araç üreticisi Renault’nun CFE-CGC sendikası Perşembe günü yaptığı açıklamada grubun mühendislik ve üçüncül işlevlerindeki 2.500 pozisyonun sona erdirilmesi konusunda anlaşmaya varıldığını belirtti. Le Figaro’nun haberine göre bu anlaşma, yönetim tarafından Mayıs ayı sonunda duyurulan ve 4 bin 600’ü Fransa’da olmak üzere dünya çapında yaklaşık 15 bin işten çıkarma sağlayan üç yıl içinde 2 milyar eurodan fazla tasarruf etme planının bir parçası olarak görülüyor. Fransız fabrikalarında planlanan 2.100 işten çıkarmanın müzakere edilmesi bekleniyor. “YALNIZCA GÖNÜLLÜ AYRILIŞLARA DAYALI” BİR METİN İşten çıkarma anlaşması için sendika CFE-CGC, “yalnızca gönüllü ayrılışlara dayanan” bir metin açıklamasında bulundu. GÜNÜN MANŞETLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren HizmetlileR.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. HizmetlileR.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.

hack forumwarezwebmaster forumuhack haberhack forumhack forum