Bilişim Forumu – Webmaster Portalı

‘Siz çalışın, biz işsiziz’

Önceki gün Cihangir’de görüntülenen rock müziğin başarılı ismi Teoman, muhabirlerin sorularını yanıtladı. Teoman, “Siz çalışın, biz işsiziz. Durumlar kötü. Düzeleceği yönünde umudum da kalmadı” dedi

‘Siz çalışın, biz işsiziz’
4 views
22 Kasım 2020 - 19:15

Habertürk’ten Tolga Aslan’ın haberine göre; Rock müziğin başarılı ismi Teoman, önceki gün Cihangir’de objektiflere yansıdı. Bir kafenin önünde görüntülenen Teoman, uzun bir süre cep telefonuyla ilgilendi.

Muhabirlerin “Nasılsınız?” şeklindeki sorusuna yanıt veren şarkıcı, “Nasıl olalım? Siz çalışın, biz işsiziz. Durumlar kötü. Düzeleceği yönünde umudum da kalmadı” ifadelerini kullandı.

  • GERGİN TEOMAN
    GERGİN TEOMAN

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren HizmetlileR.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. HizmetlileR.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.

hack forumwarezwebmaster forumuhack haberhack forumhack forum