Bilişim Forumu – Webmaster Portalı

Son dakika… Yunan tankeriyle, Türk balıkçı teknesi çarpıştı

Son Dakika Flaş Haberler – Adana’nın Karataş ilçesinde gece saatlerinde denize açılan ‘Polatbey’ isimli balıkçı teknesi, Yunanistan bayraklı bir tankerle çarpışması sonucu alabora oldu. Teknedeki 5 kişiden 4’ünün cansız bedenine ulaşıldı.

Son dakika… Yunan tankeriyle, Türk balıkçı teknesi çarpıştı
6 views
19 Kasım 2020 - 15:31

Kente bağlı sahil ilçelerinden Karataş’ta gece saatlerinde denize açılan balıkçılarla bir süre sonra iletişim koptu. Denizdeki diğer balıkçılar, açık denizde tekneyi alabora olmuş halde buldu. Anadolu Ajansı, teknenin Yunanistan bayraklı bir tankerle çarpışması sonucu alabora olduğunu aktardı. Karataş Su Ürünleri Kooperatifi üyeleri, alabora olmuş tekneye çıkarak balıkçılara ulaşmaya çalıştı ancak başarılı olamadı. 4’ÜNÜN CANSIZ BEDENİNE ULAŞILDI Adana Valiliği, Akdeniz’de Karataş ilçesi açıklarında Yunanistan bayraklı bir tanker ile çarpışan Türk bayraklı balıkçı teknesindeki 5 kişiden 4’ünün cansız bedenine ulaşıldığını bildirdi.  GÖNDER genişlik: px yükseklik: px KOPYALA html:
Son dakika… Yunan tankeriyle, Türk balıkçı teknesi çarpıştı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren HizmetlileR.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. HizmetlileR.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.

hack forumwarezwebmaster forumuhack haberhack forumhack forum